Deco to firma rodzinna założona w roku 1996. Od tego czasu specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze pokryć dachowych. Od początku istnienia współpracujemy z największymi producentami.

Naszymi partnerami handlowymi są takie firmy jak: Braas, Creaton, Roben, Erlus, Bogen, Ibf, Budmat, Bratex, Lindab, Roto, Velux, Dakea, Eurovent, IVT, MDM. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz solidna realizacja dachów wykonana przez dekarzy z nami współpracujących sprawiają, że Klienci są bardzo zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Przez cały okres naszej działalności przygotowaliśmy setki ofert, odpowiedzieliśmy na tysiące pytań, udało nam się zdobyć zaufanie Klientów. Od standardowych rozwiązań po najtrudniejsze konstrukcje, możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę, uczciwą, rzetelną oraz godną zaufania obsługę inwestycji.

Dachówki, membrany, systemy rynnowe, blachy, gonty bitumiczne, okna, mamy wszystko na Twój wymarzony dach. Współpracujemy z niezawodnymi dostawcami, fachowymi wykonawcami oraz jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Pisząc te słowa nasze myśli z wdzięcznością zwracają się do naszych Klientów którzy w ciągu minionych lat pozwolili nam rozwinąć skrzydła, ale także do przyszłych dzięki którym stały rozwój firmy jest możliwy. Zapraszam do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji.